Školní klub a kroužky

Wonderland Academy je škola, která svým studentům poskytuje denně vzdělávání a zázemí i po skončení klasických vyučovacích hodin. Školní klub je otevřen v době po skončení vyučování do 17:30, v pátek do 16:30.

Studenti mohou vybírat z více než 20 kroužků, různorodě zaměřených. Program je koncipován tak, aby měli žáci možnost prostřídat sportovní, kreativní, vzdělávací i odpočinkové aktivity.

Zdravé stravování

Láska prochází žaludkem a to od dopolední svačiny, oběda až po svačinu odpolední. Ve Wonderland Academy se pro studenty snažíme zajistit pestrou a vyváženou stravu, která odpovídá moderním výživovým požadavkům. Spolupracujeme s českou firmou Ekolandia.

Jídlo je připravováno výhradně z čerstvých surovin. Vše se vaří brzy ráno nebo kuchaři využívají metodu sous vide – noční dlouhé vaření při nízké teplotě, aby maso bylo šťavnaté a v jídle zůstaly zachovány minerály a vitamíny. Jídelníček je tvořen ve spolupráci s nutriční terapeutkou. Součástí výběru je také možnost pokrmů bez lepku, vajec či mléčných produktů.

Uniformy

Žáci, kteří navštěvují Základní školu Wonderland Academy, nosí do školy i na akce jí pořádané školní uniformu.

Jedná se o tři kategorie oblečení dodávané českou firmou Rutex, které splňuje všechny důležité požadavky na estetičnost, funkčnost i materiálové složení vhodné pro dětské oděvy:

  • slavnostní uniforma
  • uniforma pro běžné nošení
  • oblečení na tělesnou výchovu a volnočasové aktivity

Svoz školním autobusem

Nabízíme svoz dětí naším školním autobusem dle individuální dohody. Autobus je vybaven bezpečnostními pásy a dětskými autosedačkami.

Zajištění dopravy nemůžeme předem garantovat. Odvíjí se od časových možností dle trasy a destinace.