Základní škola - 1. stupeň
Moderní zázemí akademie
Formujeme jejich budoucnost
Previous slide
Next slide

Aktuální dění

5.6.2024 Cambridge Tests

Ve Wonderland Academy budou 5. června zkoušky Cambridge. Zkoušky probíhají ve spolupráci s Cambridge University Press a Akcent International House Prague pro 2. – 9.

Číst více »

Základní škola - 1. stupeň

Ve Wonderland Academy se snažíme především o to, aby našim studentům přinášela škola radost z poznávání a aby se v ní cítili spokojeně a bezpečně – podporujeme jejich silné stránky a pomáháme jim tam, kde to potřebují.

Je pro nás důležité, aby každý z našich studentů zažíval radost z dobře vykonané práce a aby věděl, že překážky se nevyhýbají nikomu a jsou tu od toho, abychom je společně překonávali – zájmy a prospěch našich studentů jsou pro nás vždy na prvním místě.

Našim studentům nabízíme co nejširší škálu aktivit, aby mohli rozvíjet a zdokonalovat to, co je baví, i to, čím mohou být prospěšní ostatním – chceme, aby z našich studentů vyrůstaly silné, samostatné a sebevědomé osobnosti, lidé, kteří dokáží pomoci druhým.

Co naše škola nabízí

 • příjemné, rodinné a podnětné klima
 • nadstandardní komunikaci mezi školou a rodiči
 • dvojjazyčnou (bilingvní) výuku předmětů
 • další cizí jazyk od druhé třídy
 • tým pedagogů s laskavým a profesionálním přístupem
 • třídy s nízkým počtem žáků – osobní a individuální přístup ke každému studentovi
 • školní poradenské pracoviště přímo v budově školy (školní psycholog, logoped a speciální pedagog)
 • práci s moderními výukovými pomůckami (interaktivní tabule, iPady, mikroskopy …)
 • knihovna pro studenty v budově školy
 • odpolední provoz školního klubu
 • pestrou nabídku zájmových aktivit
 • každoroční tematické školy v přírodě, plavecký výcvik, lyžařský kurz
 • zdravé a chutné stravování v budově školy (svačiny, obědy)

Ojedinělý vzdělávací program

Originální vzdělávací koncepce Wonderland Academy spočívá v simultánní česko-anglické výuce většiny předmětů. Každý předmět je standardně vyučován ve dvou jazycích. Ve škole je tímto způsobem nastaveno přirozené bilingvní prostředí, ve kterém studenti snadno získají schopnost tzv. code-switchingu, tj. přepínání z jednoho jazykového kódu do druhého.

Kombinujeme klasické i moderní metody výuky

Ve Wonderland Academy stavíme na nejnovějších vzdělávacích principech. Naše výukové pilíře se opírají o jazykovou vzdělanost, kritické myšlení, finanční gramotnost, schopnost kvalitního mluveného projevu a prezentace a znalost výpočetní techniky. Každý student je jiný, a proto volíme takové výukové metody, které umožňují hlubší porozumění jednotlivým typům osobnosti studentů, způsobům, jakým přistupuje k učení, a zároveň napomáhá vyučujícímu odhalit individuální výukové potřeby studenta.

Moderní a bezpečné prostředí

Snažíme se, aby se studenti ve Wonderland Academy cítili příjemně a spokojeně. Všechny prostory jsou moderně, funkčně a vkusně zařízené. Naleznete zde prostorné, světlé třídy, ICT učebnu, jazykové učebny, knihovnu, Art room, gymnastický sál, klidové zóny, meditation room a příjemné prostory školní jídelny. Školní zahrada disponuje multifunkčním hřištěm, certifikovanými herními prvky, trampolínami či klidovou zónou.

Řekli o nás

Jak se stát žákem Wonderland Academy

Rádi Vás po předchozí domluvě přivítáme na prohlídce školy, kde Vám rádi zodpovíme Vaše dotazy. Můžete také využít našich Dnů Otevřených dveří. Neváhejte nás kontaktovat.

Vyplňte nezávaznou přihlášku a my se Vám obratem ozveme.