Školní družina a kroužky

Wonderland Academy je škola, která svým žákům poskytuje denně vzdělávání a zázemí i po skončení klasických vyučovacích hodin. Školní je otevřena v době po skončení vyučování do 17:30, v pátek do 16:30.

Žáci mohou vybírat z více než 40 kroužků, různorodě zaměřených. Program je koncipován tak, aby měli žáci možnost prostřídat sportovní, kreativní, vzdělávací i odpočinkové aktivity. Sportovní oblast zastupují například gymnastika, sebeobrana, taneční kroužek, fotbal, shuffle či všeobecně zaměřený pohybový kroužek. Z umělecké oblasti nabízíme Art Club, keramika, piano, kytara nebo moderování. Edukativní směr podporují English Club, Spanish Club, Deutschklub, ale také například ekologický kroužek, čtenářský klub, šachy, kroužek pro zvídavé děti či Veselá věda.

Zdravé stravování

Láska prochází žaludkem a to od dopolední svačiny, oběda až po svačinu odpolední. Ve Wonderland Academy se pro děti snažíme zajistit pestrou a vyváženou stravu, která odpovídá moderním požadavkům na dětskou výživu. Samozřejmostí je dodržování pitného režimu. Spolupracujeme s českou firmou Ekolandia.

Pokrmy jsou připravovány výhradně z čerstvých surovin. Vše se vaří brzy ráno nebo kuchaři využívají metodu sous vide – noční dlouhé vaření při nízké teplotě, aby maso bylo šťavnaté a v jídle zůstaly zachovány minerály a vitamíny. Jídelníček je tvořen ve spolupráci s nutriční terapeutkou. Součástí výběru je také možnost pokrmů bez lepku, vajec či mléčných produktů.

Uniformy

Žáci, kteří navštěvují Základní školu Wonderland Academy, nosí do školy i na akce jí pořádané školní uniformu.

Jedná se o tři kategorie oblečení dodávané českou firmou Rutex, které splňuje všechny důležité požadavky na estetičnost, funkčnost i materiálové složení vhodné pro dětské oděvy:

  • slavnostní uniforma
  • uniforma pro běžné nošení
  • oblečení na tělesnou výchovu a volnočasové aktivity

Svoz školním autobusem

Nabízíme svoz dětí naším školním autobusem dle individuální dohody. Autobus je vybaven bezpečnostními pásy a dětskými autosedačkami.

Zajištění dopravy nemůžeme předem garantovat. Odvíjí se od časových možností dle trasy a destinace.