Nadšenci a profesionálové v jedné osobě

Mezinárodní pedagogický tým Wonderland Academy je mozaikou inspirativních, tvořivých osobností s otevřenou myslí, které mají společný cíl, a to rodinnou školu kladoucí důraz nejen na efektivní vzdělávání dětí, ale i na jejich výchovu a všestranný rozvoj v přátelském a podnětném prostředí.

Vedení

Pavla Hajian

CEO

Zdeněk Ricci

FMF (Facility Management and Finance Manager)

Jan Voda

Ředitel Wonderland Academy

Klára Kosová

Zástupkyně ředitele pro věci administrativní

Linda Samková

Head Teacher

Lucie Plíšková

Koordinátorka 1. stupně

Filip Novák

Zástupce ředitele pro 2. stupeň

Adrienne Eberhart

Zástupkyně ředitele pro anglickou sekci 1. stupeň

John Tedder

Zástupce ředitele pro anglickou sekci 2. stupeň

Karolína Fidrmuc

Vedoucí školní družiny a odpoledních aktivit, Zástupkyně CFO

Administrativa

Veronika Birnbaumová

Office Manager

Tereza Kapsová

Osobní asistentka

Jan Mikeš

Recepční

Klára Rojková

Mzdová účetní

Učitelé pro první stupeň

Andrea Sikmundová

Třídní učitelka 1. A

Kateřina Šrámková

Třídní učitelka 1. B

Denisa Davidová

Třídní učitelka 2. A

Kristýna Šikýřová

Třídní učitelka 2. B

Claudia Kubiszová

Třídní učitelka 3. A
Metodická poradkyně

Klára Skopalová

Třídní učitelka 3. B

Lucie Kovaříková

Třídní učitelka 4. A

Kateřina Mimrová

Třídní učitelka 4. B

Lucie Plíšková

Třídní učitelka 5. A

Linda Samková

Třídní učitelka 5. B

Adrienne Eberhart

Třídní učitelka angličtiny pro 5.A

Erica Yamane

Třídní učitelka angličtiny pro 2.B a 5.B

Monica Mills

Třídní učitelka angličtiny pro 4.B

Courtney Campbell

Třídní učitelka angličtiny pro 3.A

Joscelyn Evener

Třídní učitelka angličtiny pro 1.B

Jennifer Dickinson

Třídní učitelka angličtiny pro 3.B a 4.A

Jason Susim

Třídní učitel angličtiny pro 1.A a 2.A

Učitelé pro druhý stupeň

Klára Kosová

Třídní učitel 6. A
Zástupkyně ředitele pro věci administrativní

Josef Štefl

Třídní učitel 7. A

Filip Novák

Třídní učitel 8. A
Koordinátor 2. stupně

Klára Kosová

Třídní učitelka 6. A

Josef Štefl

Třídní učitel 7. A

Filip Novák

Třídní učitel 8. A

Marek Lansdorf

Třídní učitel 9. A

Lýdia Timková

Učitelka 2. stupně, Geo, TV

Lucie Pochopová

Učitelka 2. stupně, ČJ, His

Marek Lansdorf

Třídní učitel 9. A

Aneta Rolcová

Školní koordinátorka mezinárodních studentů
Učitelka češtiny pro cizince

Lýdia Timková

Učitelka 2. stupně, Geo, TV

Petr Pánek

Učitel 2. stupně, ČJ, His

Ondřej Dadák

Učitel ICT, TV

John Tedder

Učitel 2. stupně, AJ, His

Michelle Arsenault

Učitelka 2. stupně, AJ, Art

Adit Mohan

Učitel 2. stupně, M, Fy, AJ, ICT, Soc

Brian Moynihan

Učitel 2. stupně, AJ

Učitelé druhých cizích jazyků

Aneta Rolcová

Školní koordinátorka mezinárodních studentů
Učitelka češtiny pro cizince

Kateřina Světlíková

Koordinátorka 2. cizích jazyků
Učitelka španělštiny

Moises Torres

Učitel španělštiny

Renáta Růžková

Učitelka němčiny

Jitka Tichá

Učitelka němčiny

Asistenti

Anděla Brandejsová

Asistentka pedagoga

Lenka Kovářová

Asistentka pedagoga

Petra Chramostová

Asistentka pedagoga a učitelka ČJ pro cizince

Barbora Yeová

Asistentka pedagoga

Klára Plecháčková

Asistentka pedagoga

Jana Komárková

Asistentka pedagoga

Zuzana Faldýnová

Asistentka pedagoga

Marta Nováková

Asistentka pedagoga

Jana Špreňarová

Asistentka pedagoga

Školní družina a odpolední aktivity

Zachary Moustis

Vychovatel školní družiny

Karolína Fidrmuc

Vedoucí školní družiny a odpoledních aktivit

Moises Torres

Vedoucí školní družiny pro anglickou sekci

Karolína Fidrmuc

Vedoucí školní družiny

Moises Torres

Vedoucí školní družiny (angličtina)

Nikola Žamberská

Vychovatelka školní družiny

Richard Jenčo

Vychovatel školní družiny,
Webmaster

Jana Cimfe

Vychovatelka školní družiny

Ludmila Grundzová

Vychovatelka školní družiny

Issa Thullah

Vychovatel školní družiny

Jana Špreňarová

Vychovatelka školní družiny

Slavica Tedder

Vychovatelka školní družiny

Tereza Kapsová

Vychovatelka školní družiny

Učitelé zájmových aktivit a privátních lekcí

Mike Bevevino

Lektor anglického jazyka, Koordinátor soukromých lekcí

Hanna Krassa

Lektorka anglického jazyka

Cristina Atienzar

Lektorka privátních lekcí španělštiny

Lukáš Pařík

Lektor hudby

Petr Kubín

Lektor hudby

Štěpán Pokorný

Učitel HV, kroužky

Aida Mujačić

Lektorka hudby

Lukáš Konfršt

Pedagogický poradce ICT

Poradenské centrum

Marek Lansdorf

Logoped a preventista

Tereza Macurová

Školní psycholog

Adéla Kovářová

Speciální pedagog

Ludmila Grundzová

Speciální pedagog

Jana Kučová

HR manager

Provoz budovy

Kateřina Steinbachová

Vedoucí výdejny

Vladimír Bezkočka

Školník a technik

Jiří Plíva

Řidič

Josef Račák

Řidič

Chtěli byste se k nám přidat?

V případě zájmu stát se členem týmu Wonderland Academy zašlete, prosím, svůj strukturovaný životopis a motivační dopis na hajian@wonderlandacademy.cz