Naše reference

Jitka K.
Jitka K.Rodič
Read More
Všichni jsme z Vaší školky opravdu nadšeni, ani jsme si nedovedli představit, že může být školka tak úžasná. Všichni lidé, kteří v Hrnčířích pracují, srší pozitivní energií. Je vidět na dětech, jak jsou spokojené a i my od tam vždy odcházíme naplaněni pozitivní energií. Jsme rádi, že jsme Vás objevili a měli možnost tam Natálku alespoň po tuto krátkou dobu dávat. Martínka k Vám budeme dávat určitě také, takže se neloučíme na dlouho.
Dušan a Karola Š.
Dušan a Karola Š.Rodiče
Read More
We just wanted to say once again THANK YOU SO MUCH to whole Wonderland Family and to everybody who worked with little Duky. We are really thankful that he was a part of a great wonderland project.,he had an amazing time with you and he is missing you already. We are really sad that we have to leave but there are many new challenges in front of us and above all in front of Duky. Hope you all are doing good and hope we see us sometimes in the future. Be sure that everybody in Salzburg is going to know how perfect wonderland is. Take care Dusan and Carola
Hana a Rico D.
Hana a Rico D.Rodiče
Read More
Děkujeme Vám za perfektní servis, my rodiče a hlavně naše Klaudinka jsme u Vás ve školce moc a moc spokojení :o)
Alena a Lukáš L.
Alena a Lukáš L.Rodiče
Read More
Velmi děkujeme za úžasnou školku a přístup všech učitelů! Děkujeme, mějte se moc hezky, těšíme se na brzkou viděnou, Lambertovi
Monika Crhová
Monika CrhováUčitelka
Read More
Mateřská škola Wonderland je naprosto jedinečná svým rodinným charakterem. O děti je pečováno s láskou a porozuměním k jejich individuálním potřebám. Každý den ve školičce Wonderland je plný dětského smíchu a rozzářených očí. Díky opravdu klidnému a přátelskému prostředí se děti mohou plně rozvinout ve všech oblastech svých osobností. Různorodý a pestrý program jim pak napomáhá rozvinout i jejich znalosti a dovednosti, při kterých si vlastně ani neuvědomují, že po celou dobu komunikují v anglickém jazyce. Angličitna se tak pro ně stává naprosto nenásilnou formou součástí každodenního života. Důkazem mluvícím za všechno, jsou děti, vracející se do školičky za svými kamarády a učitely i po ukončení docházky. Vřelé vztahy budované nejenom mezi dětmi a jejich učiteli, ale také mezi učiteli a rodiči, jsou zde vidět a cítit na první pohled. To vše dohromady tvoří právě tu jedinečnou atmosféru a prostředí, pro které budu na školičku Wonderland vždy s láskou vzpomínat.
Martina V.
Martina V.Rodič
Read More
Dnes jsem objevila v telefonu fotku ze školky...a tak mě to nedalo... bylo to před 2 lety ... Filípek jako čerstvý dvouleťák a jeho 1.den v životě ve školce, vybrali jsme si tu vaši... Wonderland... a Filip stále rád vzpomíná na svou první milou paní učitelku Terezku z Medvídku, kterou tímto moc pozdravuje.
Adriana H.
Adriana H.Rodič
Read More
Krásný dobrý den, tímto bychom Vám rádi poděkovali za Vaši péči o našeho Tobíka a vůbec za všechny děti.
Zuzana J.
Zuzana J.Rodič
Read More
Chceme Vám moc poděkovat za čas a úsilí, které jste věnovali vypracování tak rozsáhlého dokumentu. Zároveň si velice vážíme všeho, co pro Lilušku a ostatní děti děláte. Jsme nesmírně šťastni, když vidíme, jak se jí ve školce líbí a jak je spokojena. Fotky, které posíláte, když děti něco tvoří, jsou ohromné. Je na ní vidět, jak se soustředí a jak moc ji baví dělat tak důležité úkoly 🙂 A nápady na tvoření nejrůznějších zvířátek třeba z papírových talířů nebo těstovin jsou úžasné. Je skvělé, že můžeme být alespoň přes fotografie součástí Liluščina života ve školce. Znamená to pro nás opravdu mnoho. Děkujeme celému týmu školky a přejeme hodně stejně spokojených dětiček, jak je naše Liluška.
Petra H.
Petra H.Rodič
Read More
Naši školku milujeme. Nejen naše děti, ale i my rodiče. Je zde skvělá atmosféra, pro děti úžasné zázemí (velké plus je vlastní velká zahrada), opravdu ke každému dítěti individuální přístup. Nehledají se zde důvody proč něco nejde, ale způsoby, aby každé přání bylo splněno. Velkým plusem je stabilní pedagogický tým, který pro děti vytváří pestrý program v českém i anglickém jazyce. Každá třída má minimálně dva učitele, jeden z nich je rodilý mluvčí. Děti se tak nenásilně učí cizí jazyk už od mala. Velmi také oceňuji navazující Wonderland Academy.. Ale to nejdůležitější - naše děti jsou tady šťastné a svoje učitele berou jako rodinu.
Previous
Next

Inspekční zpráva

Na podzim 2019 jsme prošli velmi úspěšně kontrolou ČŠI. Všechny tři pobočky byly podrobeny zkoumání, a náš přístup oslovil paní inspektorky natolik, že nás popsaly ve své zprávě jako příklad dobré praxe, což se jen tak nějaké MŠ, natož soukromé, nepoštěstí.

Napsali o nás

S nápadem na podnikání přišli rodiče. A tak otevřela vlastní školu

Už jako malá holka měla jasno. Chtěla být letuškou a učitelkou v mateřské školce. Obě povolání si vyzkoušela, mateřskou školku dokonce otevřela vlastní. Rodiče předškoláků ji nakonec přiměli založit i základní školu.

Šeberovský zpravodaj

V Šeberovském zpravodaji o nás napsali již několikrát. Čísla, ve kterých nás najdete, naleznete níže.