Naše reference

Jitka K.
Jitka K.Rodič
Read More
Všichni jsme z Vaší školky opravdu nadšeni, ani jsme si nedovedli představit, že může být školka tak úžasná. Všichni lidé, kteří v Hrnčířích pracují, srší pozitivní energií. Je vidět na dětech, jak jsou spokojené a i my od tam vždy odcházíme naplaněni pozitivní energií. Jsme rádi, že jsme Vás objevili a měli možnost tam Natálku alespoň po tuto krátkou dobu dávat. Martínka k Vám budeme dávat určitě také, takže se neloučíme na dlouho.
Dušan a Karola Š.
Dušan a Karola Š.Rodiče
Read More
We just wanted to say once again THANK YOU SO MUCH to whole Wonderland Family and to everybody who worked with little Duky. We are really thankful that he was a part of a great wonderland project.,he had an amazing time with you and he is missing you already. We are really sad that we have to leave but there are many new challenges in front of us and above all in front of Duky. Hope you all are doing good and hope we see us sometimes in the future. Be sure that everybody in Salzburg is going to know how perfect wonderland is. Take care Dusan and Carola
Hana a Rico D.
Hana a Rico D.Rodiče
Read More
Děkujeme Vám za perfektní servis, my rodiče a hlavně naše Klaudinka jsme u Vás ve školce moc a moc spokojení :o)
Alena a Lukáš L.
Alena a Lukáš L.Rodiče
Read More
Velmi děkujeme za úžasnou školku a přístup všech učitelů! Děkujeme, mějte se moc hezky, těšíme se na brzkou viděnou, Lambertovi
Monika Crhová
Monika CrhováUčitelka
Read More
Mateřská škola Wonderland je naprosto jedinečná svým rodinným charakterem. O děti je pečováno s láskou a porozuměním k jejich individuálním potřebám. Každý den ve školičce Wonderland je plný dětského smíchu a rozzářených očí. Díky opravdu klidnému a přátelskému prostředí se děti mohou plně rozvinout ve všech oblastech svých osobností. Různorodý a pestrý program jim pak napomáhá rozvinout i jejich znalosti a dovednosti, při kterých si vlastně ani neuvědomují, že po celou dobu komunikují v anglickém jazyce. Angličitna se tak pro ně stává naprosto nenásilnou formou součástí každodenního života. Důkazem mluvícím za všechno, jsou děti, vracející se do školičky za svými kamarády a učitely i po ukončení docházky. Vřelé vztahy budované nejenom mezi dětmi a jejich učiteli, ale také mezi učiteli a rodiči, jsou zde vidět a cítit na první pohled. To vše dohromady tvoří právě tu jedinečnou atmosféru a prostředí, pro které budu na školičku Wonderland vždy s láskou vzpomínat.
Martina V.
Martina V.Rodič
Read More
Dnes jsem objevila v telefonu fotku ze školky...a tak mě to nedalo... bylo to před 2 lety ... Filípek jako čerstvý dvouleťák a jeho 1.den v životě ve školce, vybrali jsme si tu vaši... Wonderland... a Filip stále rád vzpomíná na svou první milou paní učitelku Terezku z Medvídku, kterou tímto moc pozdravuje.
Adriana H.
Adriana H.Rodič
Read More
Krásný dobrý den, tímto bychom Vám rádi poděkovali za Vaši péči o našeho Tobíka a vůbec za všechny děti.
Zuzana J.
Zuzana J.Rodič
Read More
Chceme Vám moc poděkovat za čas a úsilí, které jste věnovali vypracování tak rozsáhlého dokumentu. Zároveň si velice vážíme všeho, co pro Lilušku a ostatní děti děláte. Jsme nesmírně šťastni, když vidíme, jak se jí ve školce líbí a jak je spokojena. Fotky, které posíláte, když děti něco tvoří, jsou ohromné. Je na ní vidět, jak se soustředí a jak moc ji baví dělat tak důležité úkoly 🙂 A nápady na tvoření nejrůznějších zvířátek třeba z papírových talířů nebo těstovin jsou úžasné. Je skvělé, že můžeme být alespoň přes fotografie součástí Liluščina života ve školce. Znamená to pro nás opravdu mnoho. Děkujeme celému týmu školky a přejeme hodně stejně spokojených dětiček, jak je naše Liluška.
Petra H.
Petra H.Rodič
Read More
Naši školku milujeme. Nejen naše děti, ale i my rodiče. Je zde skvělá atmosféra, pro děti úžasné zázemí (velké plus je vlastní velká zahrada), opravdu ke každému dítěti individuální přístup. Nehledají se zde důvody proč něco nejde, ale způsoby, aby každé přání bylo splněno. Velkým plusem je stabilní pedagogický tým, který pro děti vytváří pestrý program v českém i anglickém jazyce. Každá třída má minimálně dva učitele, jeden z nich je rodilý mluvčí. Děti se tak nenásilně učí cizí jazyk už od mala. Velmi také oceňuji navazující Wonderland Academy.. Ale to nejdůležitější - naše děti jsou tady šťastné a svoje učitele berou jako rodinu.
Monika a Bernard
Monika a Bernardrodič
Read More
Dobrý den, Mnohokrát děkuji za srdečnou péči, kterou jste mému synovi poskytli. Berny vždy chodil do školky rád. Hned po příchodu do školky si s ním paní učitelky povídaly. Myslím, že to v něm vzbuzovalo pocit důležitosti, rovnosti, respektu a přátelství. Ve školce si hned našel spousty kamarádů a přiučil se mnoha věcem. Ve školce se naučil trpělivosti, správnému stolování, a nabral hodně nových vědomostí. Moc děkuji za to ,že jste k Bernymu vždy byli milí, laskaví, věnovali mu pozornost a dávali důležitost i ho naučili novým věcem. Tanec Chňapíka krokodýla tancuje doma každý den i s vyrobeným krokodýlem na krku. Moc jsem také ocenila, že děti učíte spravné hygieně a že si děti ve školce čistily zuby i pravidelně cvičily. Moc se mi líbilo, že se všichny děti ve školce k sobě chovaly moc hezky. Každý den jsem se radovala z fotek Bernyho při školkových aktivitách! Na konci školkové docházky oceňuji desky s výtvarnými výtvory, fotky a také feedback o rozvoji Bernyho. Myslím, že při výběru školky jsme vybrali tu nejlepší - tu Vaší! Ještě jednou mnohokrát děkuji a přeji školce a všem učitelkám i dětem to nejlepší a spousty šťastných dalších let.

Děkujeme!.

Se srdečným pozdravem Monika a Bernard
Ms. Chad
Ms. Chadrodič
Read More
We are a mixed Czech and English speaking family of 6 and we have been attending the Wonderland kindergarten and nursery for the past 5 years. Our kids enjoyed their school, from the programs, facilities, extra courses to their school trips and excursions. As parents, we love the warm environment and lovely staff at the kindergarten and nursery, we always get updates from the teachers about the kids and tips to help them strive well in both school and at home. And as an English speaking parent, I especially enjoyed the ability to be involved in our kids' school life and communicate with the school staff directly.
Nada and Roberto Pozzi
Nada and Roberto Pozzirodič
Read More
Dear Mrs Berganova,

our twin girls attended the preschool year at Wonderland coming from 2 years at Wonderland Kindergarten. We have been very satisfied with everything: the girls are fluent in English by now, they have learned a lot (almost able to read and write their names). They show mature and responsible behavior as well. Most of all, they went every day to school with a big smile on their face. Great teachers, individual approach. Of course we have enrolled both girls to the first year of elementary school at Wonderland Academy. We recommend your pre school to everyone.

Thank you
Best regards,
Nada and Roberto Pozzi
Lucie Šafářová
Lucie Šafářovárodič
Read More
V MŠ Wonderland jsme měli 2 syny a byli jsme moc spokojeni. Co musím vypíchnout – neuvěřitelná zahrada, a opravdu častý pobyt dětí na vzduchu venku, dále skutečně anglické/bilingvní prostředí (někde pouze slibují), oba kluci v první třídě mluvili plynně anglicky.

S dětmi se dost pracuje – tedy není to pouze o hře, ale postupně si děti zvykají na studium, které přijde ve škole, takže pak vůbec nejsou překvapené. Určitě doporučuji.

Myslí se i na praktické věci typu převozu dětí školním busem mezi pobočkami, který jsme využívali (např. když jedno dítě už dochází na ZŠ a druhé je školkové).
pí. Suková
pí. Sukovárodič
Read More
Syn chodil na pobočku Háje a školku měl moc rád. Hlavně paní učitelky byly báječné a jejich přístup byl velmi osobní a citlivý. Přesně věděly jak na něj, neměly problém si s ním hrát na dinosaury a smát se jeho srandičkám. Miloval všechny paní učitelky i asistentky.

Když teď máme porovnání s jinými školkami, vidíme, že to byl opravdu tým snů!

I program byl pečlivě připravován, syn se toho hodně naučil. Také prázdninový program byl krásně a rozmanitě připravený. Všechny výlety ho moc bavily. Opravdu nemám nic, co bych Wonderlandu vytkla a budeme vzpomínat s láskou!
pí. Barbara H.
pí. Barbara H.rodič
Read More
Wonderland školka je úžasná.

Říkám školka, ale všichni víme, že je to o lidech, kteří zde pracují a starají se o naše děti. A ve Wonderlandu mám pocit, že ta “starost” je pro učitele radost. I když si moc dobře uvědomuji, jak náročná práce to je a kolik úsilí to naše učitele stojí.

Nikdy nezapomenu, jak se syn vrátil po týdnu nemoci do školky a paní učitelka opravdu upřímně a s radosti jej přivítala se slovy: Dobré ráno, Hugo, to je dobře, že jsi tady, chyběl si nám!” A takto to funguje stále. Starší syn na školku vzpomíná moc rád a nikdy neměl problém do školky jít. Naopak. U obou kluků to bylo a je tak, že je problém, když příjdu moc brzy.

Dětem se zde opravdu věnují. Děti se vzdělávají zábavou formou, aniž by si vůbec uvědomily, že se opravdu učí. A té legrace okolo. Vždy žasnu, kolik toho za ten den stihnou. Děti jsou šťastné a v bezpečí. A to je pro nás rodiče nejdůležitější. Děkujeme celému teamu Wonderland školky/Wonderland Academy za velikou pomoc s dětmi.
Zuzana a Jiří Olšiakovi
Zuzana a Jiří Olšiakovirodič
Read More
Mateřskou školu Wonderland academy navštěvoval náš syn. Atmosféra ve školce byla velice přátelská. Se systémem výchovy a vzdělávání jsme byli velice spokojeni. Velmi vlídný a individuální přístup pedagogů mateřské školy měl pozitivní vliv na psychomotorický vývoj našeho dítěte. Individuální přístup s velmi silnými prvky socializace dětí byl uplatňován profesionálně a s lidským nadhledem. V přístupu k dětem uplatňovali pedagogové vyvážený přístup k rozvoji jak poznávacích procesů, tak výchovných zásad a utváření hodnotové struktury osobnosti. Svým přístupem si nemuseli vynucovat kázeň, která byla samozřejmostí a podporovala vzdělávání dětí. Vyváženost obou přístupů byla největší devizou pedagogů mateřské školy.
Pořádkovi
Pořádkovirodiče
Read More
Dobrý den, ráda bych poděkovala učitelkám a celému personálu Školky Wonderland (pobočka Háje) za úžasný přístup. Velmi často si vzpomínáme na ty 2 roky, co Nikolka vždycky s radostí chodila do školky. Měli jsme velkou radost i z úrovně angličtiny, co nám Nikolka ukázala. Děkujeme za péči a ať se MŠ Wonderland i nadále daří.
Previous
Next

Inspekční zpráva

Na podzim 2019 jsme prošli velmi úspěšně kontrolou ČŠI. Všechny tři pobočky byly podrobeny zkoumání, a náš přístup oslovil paní inspektorky natolik, že nás popsaly ve své zprávě jako příklad dobré praxe, což se jen tak nějaké MŠ, natož soukromé, nepoštěstí.

Napsali o nás

S nápadem na podnikání přišli rodiče. A tak otevřela vlastní školu

Už jako malá holka měla jasno. Chtěla být letuškou a učitelkou v mateřské školce. Obě povolání si vyzkoušela, mateřskou školku dokonce otevřela vlastní. Rodiče předškoláků ji nakonec přiměli založit i základní školu.

Šeberovský zpravodaj

V Šeberovském zpravodaji o nás napsali již několikrát. Čísla, ve kterých nás najdete, naleznete níže.