Wonderland tým

Vedení

Pavla Hajian

Zřizovatelka

Veronika Bergmanová

Ředitelka Wonderland Academy - Mateřská Školka

Klára Furthnerová

Zástupkyně ředitelky
Třídní učitelka ve třídě Unicorns

Zuzana Kolowratová

Office Manager

Mateřská školka Hrnčíře

Učitelé

Martina Průšová

Vedoucí pobočky Hrnčíře
Třídní učitelka ve třídě Stars

Emma Terry

Rodilá mluvčí ve třídě Rainbows

Britanny Faush

Rodilá mluvčí ve třídě Stars

Sylvia Reece

Rodilá mluvčí ve třídě Owls
Vedoucí rodilých mluvčích

Dominika Poková

Třídní učitelka ve třídě Rainbows

Klára Rutkovská

Učitelka ve třídě Owls

Asistenti

Hanna Krassa

Asistentka pedagoga

Eva Holubová

Úklid a výdej jídel

Mateřská školka Libuš

Učitelé

Klára Furthnerová

Zástupkyně ředitele
Třídní učitelka ve třídě Unicorns

Anna Havelková

Třídní učitelka ve třídě Trolls

Michael Freire

Rodilý mluvčí ve třídě Unicorns

Anjali Jayan

Rodilá mluvčí ve třídě Trolls

Zuzana Kostlivá

Asistentka pedagoga ve třídě Trolls

Hana Duplinská

Asistentka pedagoga ve třídě Unicorns

Tereza Macurová

Psycholog

Kateřina Brejšková

Učitelka a asistenka ve třídě Trolls

Mateřská školka Háje

Učitelé

Veronika Zelenková

Vedoucí pobočky Háje
Učitelka ve třídě Butterflies

Adéla Blažíčková

Třídní učitelka ve třídě Medvídci

Kristýna Jeřábková

Třídní učitelka Lvíčci

Ashlyn Bell

Rodilá mluvčí ve třídě Butterflies

Lucie Sekerková

Asistentka pedagoga ve třídě Lvíčci

Barbora Potančoková

Třídní učitelka ve třídě Medvídci

Medailonky

Pavla Hajian

Zřizovatelka MŠ Wonderland

Pavla Hajian má zkušenosti jako ředitelka a majitelka mateřské školky v Londýně, Distrikt Ealing. Dlouhodobě působila v mezinárodních jazykových školách a školkách. Již od roku 2009 provozuje mateřské školky Wonderland a je zřizovatelkou soukromé jazykové školy Wonderland Academy. Sama je matkou pěti dětí (Kimi, Dany, Melanie, Charlottka a Nicolas).

Veronika Bergmanová

Ředitelka MŠ Wonderland

Veronika se narodila ve stověžaté Praze, kterou miluje. Zde také vystudovala Předškolní a mimoškolní pedagogiku, ale také Učitelství pro první stupeň se zaměřením na anglický jazyk na UK. Má zkušenosti jako třídní učitelka na jazykové základní škole, i jako ředitelka soukromé sportovně-jazykové mateřské školy.

Kromě těchto studií také absolvovala Konzervatoř Jaroslava Ježka - velice ji tedy baví hudba. Na jaře Veronika získala certifikát jako lektorka dětské jógy. Mnohokrát působila jako vedoucí na dětských táborech. Je maminkou dcerky Isabelky a syna Maxíka. Nabíjí ji pobyt v přírodě či četba dobré knihy.

Velice se těší na práci v nadstandardním prostředí MŠ Wonderland a se skvělým kolektivem, ale také spolupráci s Vámi, rodiči. V případě jakýkoliv dotazů ji neváhejte oslovit, ráda se Vám bude věnovat.

Zuzana Kolowratová

Office Manager

Zuzana vystudovala Rodinnou školu s ekonomicko - administrativním zaměřením. Má dvě děti - Terezku a Tomáška.

Miss Zuzka řeší pro školku veškeré ekonomické záležitosti a povinnou dokumentaci dětí. Zajišťuje stravu, eviduje docházku. Velmi se těší na spolupráci a v případě dotazů se na ni můžete kdykoli obrátit.

Martina Průšová

Vedoucí učitelka
Třídní učitelka ve třídě Stars

Martina se narodila v Praze. Absolvovala gymnázium se zaměřením na přírodní vědy a věnovala se práci v oblasti cestovního ruchu. Po narození dětí hledala nejlepší cestu, jak se jim věnovat a vzdělávat je. Absolvovala řadu kurzů zaměřených na hudební a psychomotorický rozvoj dětí, získala mezinárodní Montessori AMI certifikaci pro práci s dětmi 0-3 roky, národní Montessori certifikaci pro práci s dětmi 3-6 let, absolvovala střední pedagogickou školu v Mladé Boleslavi a kurz Respektovat a být respektován.

Od roku 2011 působila v jako vedoucí učitelka v Montessori mateřské škole, vedla lekce a workshopy pro rodiče a děti, pracovala s učiteli v rámci projektu Pomáháme školám a jako vedoucí toddler třídy v mezinárodní Montessori mateřské škole.

Práce s dětmi je jejím velkým koníčkem a radostí, je šťastná v jejich blízkosti a miluje pozorování světa jejich očima. Ve volném čase se věnuje osobnímu sebe rozvoji, pečení a vaření netradičních jídel, plavání, horské turistice a poznávání přírodních krás.

Britanny Faush

Rodilá mluvčí ve třídě Stars

Brittany Fausch se narodila v Birminghamu ve státě Alabama. Navštěvovala univerzitu v Montevallu, kde získala bakalářský titul v oboru masové komunikace, a magisterský titul získala na Alabamské univerzitě v Birminghamu v oboru veřejná správa. Po absolvování univerzity v Montevallu začala svou kariéru v korporátní sféře, kde pracovala jako video a audio specialistka, a později působila také v reklamním průmyslu.

Začala pravidelně cestovat a navštěvovat přátele žijící v cizině, a uvědomila si, jak moc sní o životě v jiné zemi. Vždy měla také ráda práci s dětmi. V tomto oboru má dlouholeté zkušenosti díky hlídání dětí a péčí o dětský kolektiv v církevní komunitě. Brittany dokončuje kurz TEFL, aby mohla dětem pomáhat s výukou anglického jazyka. Těší se, až bude tuto práci vykonávat právě s našimi nejmenšími v MŠ Wonderland. Brittany ráda tráví svůj volný čas s přáteli, chodí na túry, cestuje, a objevuje nová dobrodružství.

Klára Rutkovská

Třídní učitelka ve třídě Owls

Klára původně pochází ze severu Čech, kde vyrostla uprostřed Českého ráje. Do Prahy ji přivádí studium na vysoké škole, konktrétně studium humanitních věd na Karlově Univerzitě.

Na střední školu chodila do Mladé Boleslavi, odkud si odnesla vzdělání v oboru předškolní a mimoškolní pedagogiky. Ke svému studiu na VŠ si Klára chtěla prohlubovat svoje znalosti v pedagogickém oboru, a s radostí se tak stala součástí naší mateřské školy, kde působí jako asistentka pedagoga.

Klára absolvovala jazykový kurz v Jižní Anglii a angličtina ji provází po celý život. Miluje přírodu a většinu svého volného času tráví výcvikem svého psa a dlouhými procházkami v horách. Mezi její další koníčky patří hra na hudební nástroje a pohyb.

Sylvia Reece

Rodilá mluvčí ve třídě Owls
Vedoucí rodilých mluvčích

Sylvia je Američanka z jižní Kalifornie pocházející z multikulturního prostředí. Její vášní je výuka dětí. Žila v sedmi zemích, včetně Srí Lanky, Japonska, Francie a Nigérie, a získala tak cenné zkušenosti a poznatky z mnoha kultur. Předtím, než začala vyučovat angličtinu v Jižní Koreji, kde si osvojila tipy a triky pro zábavné a interaktivní vyučování, získala Sylvia bakalářský titul v oboru obchodní administrativy a magisterský titul v oboru klinické psychologie se zaměřením na manželskou a rodinnou terapii.

Díky svým cestovatelským možnostem vyzkoušela také různé koníčky, jako je ragby, tahitský tanec a komediální improvizace.

Sylvia se ráda podělí o své dovednosti a zkušenosti nabyté na různých místech naší krásné planety, a pomůže našim dětem se učit a růst.

Hanna Krassa

Asistentka pedagoga

Eva Holubová

Úklid a výdej jídel

Klára Furthnerová

Zástupkyně ředitelky
Třídní učitelka ve třídě Unicorns

Ms. Klára se aktivně spolupodílí na vytváření výukovém programu a osobně dohlíží na průběh každodenní výuky. Má mnoho zkušeností s výukou malých dětí ve Velké Británii, kde vyučovala v několika školkách a vedla skupiny pro matky s dětmi. Ve školce se spolupodílí na tvorbě výukových plánů a dohlíží na plnění celoročního kurikula. Je matkou chlapců (Eliot a Ríša).

Ms. Klára absolvovala studium předškolní a mimoškolní pedagogiky na vyšší odborné škole. Dále absolvovala všechny stupně Montessori vzdělávání a absolvovala NVQ Level 3 Qualification in Early Years Child Care and Education. Také získala Cambridgeský certifikát CELTA na výuku angličtiny a certifikaci Environmentálního koordinátora.

Anna Havelková

Třídní učitelka ve třídě Trolls

Ms. Anička se narodila a celý svůj život bydlí v Praze nebo v jejím okolí. V Praze také vystudovala Střední odbornou pedagogickou školu, obor předškolní a mimoškolní pedagogika. Třetím rokem pracuje jako vedoucí dětské skupiny, kde se setkává s dětmi z různých zemí světa, a to jí dává možnost dále se rozvíjet v anglickém jazyce. V rámci zaměstnání se také zúčastnila několika kurzů první pomoci zaměřené přímo na děti předškolního a mladšího školního věku. Celý život se pohybuje v kolektivu dětí různého věku. Práce v mateřské škole pro ni je životním snem, který si vytyčila už ve svých třech letech.

Aniččinou největší zálibou je malování, práce se dřevem a návštěva galerií. Zajímá se o dějiny umění a architekturu, a proto by ráda procestovala co nejvíce historických měst. Miluje lyžování, plavání a naplňuje ji trávení času se svou rodinou a přáteli.

Michael Freire

Rodilý mluvčí ve třídě Unicorns

Michael pochází z Miami na Floridě ve Spojených státech. Michael je rodilým mluvčím, ale kromě angličitny disponuje také středně pokročilou španělštinou a italštinou. Studoval na Kalifornské polytechnické univerzitě v Humboldtu, obor psychologie se zaměřením na vývojovou psychologii. Během studia na vysoké škole Michael kromě práce pečovatele pracoval jako soukromý učitel pro žáky základní školy (doučování).

Michael pracoval s dětmi již od svého dospívání, a to jak na letních táborech, tak jako dobrovolník v různých organizacích zabývajících se duševním zdravím. Po ukončení univerzity se Michael přestěhoval do New Yorku, kde pracoval jako učitel v mateřské škole, než se přestěhoval do Prahy. V Praze se setkal se skvělými a inspirativními pedagogy, kteří podporovali prostředí, jež kladlo velký důraz na utváření nejen silného akademického základu u dětí, ale především na formování spokojených a zodpovědných lidí.

Ve volném čase Michael rád čte, hudebně tvoří a vaří. Víkendy často tráví poznáváním města a všech kulturních výhod, které nabízí, stejně jako mnoha krásných měst a přírodních památek, které jsou v České republice k vidění.

Lucie Sekerková

Asistentka pedagoga ve třídě Lvíčci

Lucie pochází z Prahy. Po ukončení studia na všeobecném gymnáziu vystudovala Vyšší odbornou školu se zaměřením na sociální práci a právo. V rámci praxe na škole si vyzkoušela práci jak s dětmi, tak se seniory a poznala, ze práce s lidmi je nesmírně obohacující. Po škole se věnovala prevážně administrativním asistentským činnostem, ale k dětem měla vždy velmi blízko. Možnost pracovat s dětmi v Městské knihovně ji ukázala, ze věnovat se dětem je něco, co dáva životu smysl. Ten její se naplnil dvěma syny, které si moc užívá. Věří , ze laskavým přístupem, porozuměním a zároveň nastavováním hranic si lze vybudovat hezký vztah jak s dětmi, tak s dospělými. Doufá, ze přispěje k tomu, aby si i ti nejmenší z nás budovali zdravý přístup k životu.

Ve volných chvílích chodí ráda za kulturou, do přírody a rovněž má velmi blízko ke sportu.

Tereza Macurová

Psycholog

Tereza Macurová je absolventkou oboru Psychologie na Univerzitě Palackého v Olomouci. S dětmi pracuje již od studií, kdy lektorovala edukační LARP programy a asistovala dětem s PAS. Později získala cenné zkušenosti na Lince bezpečí, krizové lince pro děti a dospívající. Nyní působí v Mateřské školce Wonderland jako psycholog pro předškolní děti. Jejími odbornými tématy jsou digitální prostředí, sociální sítě, kreativita a odolnost.

Anjali Jayan

Rodilá mluvčí ve třídě Trolls

Anjali se narodila v Indii, ale vyrůstala v anglickém Liverpoolu. Jejím rodným jazykem je angličtina, ale mluví také kannadsky (indický jazyk), trochu španělsky, a trošičku česky.

Anjali pracovala jako instruktorka fitness, vedla skupinové lekce a pomáhala vést fitness program pro matky s dětmi. Má zkušenosti s doučováním matematiky, přírodních věd a angličtiny. Do Prahy přišla studovat medicínu. V současné době se rozhodla studium medicíny přerušit. Je zkušená v poskytování první pomoci pro všechny věkové kategorie, takže víte, že Vaše děti jsou v bezpečných rukou!

V Praze absolvovala kurz TEFL, kde se zdokonalila v přípravě na výuku angličtiny.

Ve volném čase Anjali ráda poslouchá hudbu, tráví čas s přáteli a pomáhá v útulku pro zvířata, zejména se štěňaty. Těší se na setkání se všemi dětmi a těší se na všechna dobrodružství, která ji čekají!

Kateřina Brejšková

Učitelka a asistenka ve třídě Trolls

Kateřina je kreativní a oddaná učitelka, která s potěšením sdílí svou energii a nadšení pro vzdělávání od roku 1998, kdy absolvovala střední pedagogickou školu. Poté, co jako dobrovolnice pomáhala v malé škole u Manchesteru ve Velké Británii, zaměřila svou kariéru na výuku na různých mezinárodních školách v Praze, nejdříve ve školkách a poté na základních školách. Zároveň se stále vzdělává a prohlubuje své odborné znalosti.

Kateřina disponuje bohatými zkušenostmi v pedagogické práci, zahrnující výuku různých věkových skupin od dvouletých dětí až po zralé studenty ve věku 64 let. Každý rok část léta věnuje výuce angličtiny v zahraničí a sbírá tak další cenné zkušenosti a poznává různé kultury.

Pevně věří, že vytvoření bezpečného a podpůrného prostředí pomáhá studentům naplňovat jejich potenciál. Sama, ať učí malé děti, mládež nebo dospělé, vždy se snaží, aby byly její hodiny nejen poučné, ale také zábavné.

Ve volném čase jí přinášejí radost a relaxaci kreativní aktivity, čtení a hraní „deskovek“ s rodinou.

Zuzana Kostlivá

Asistentka pedagoga ve třídě Trolls

Zuzana vystudovala obor Učitelství pro MŠ na Pedagogické fakultě Univerzity Karlovy v Praze. V roce 2003 se vydala do Oxfordu nasbírat cenné zkušenosti péčí o čtyři malé děti a studiem angličtiny, které zakončila zkouškou FCE..

Mezinárodní prostředí a práce s dětmi ji velice naplňuje, celkem 7 let působila v PBIS jako asistentka na 1. stupni základní školy a poslední tři roky byla učitelkou v mateřské škole..

Svůj volný čas nejraději tráví s rodinou na cestách – ideálně v přírodě, na horách nebo u vody, kde se věnuje různorodým sportům, energii též ráda dobíjí hudbou, knihou či zkoušením něčeho nového – v poslední době např. pokusy o řezbářství.

Veronika Zelenková

Vedoucí pobočky Háje
Učitelka ve třídě Butterflies

Veronika vystudovala střední pedagogickou školu a obor školský management na Univerzitě Karlově. S dětmi začala pracovat již ve 14 letech, kdy vedla taneční soubory nejen v Praze, ale i Karlových Varech. Po střední škole vycestovala do USA, kde se po dobu jednoho roku na plný úvazek starala o dvouměsíční miminko a dvouletou holčičku.

Po roce plném zážitků s dětmi jí bylo jasné, že její budoucnost vede právě do školství, kde působí již několik let. Nyní se po roce a půl stráveném ve Španělsku těší na návrat opět do Wonderlandu. Práce s dětmi je pro ni každodenní radostí. Dětský úsměv na tváři a spokojení rodiče jsou pro ni na prvním místě.

Od dětství profesionálně tancovala, proto je nyní tanec jejím hlavním koníčkem. Nejvíce se věnuje bachatě a salse. Dále je instruktorkou zumby a jógy nejen pro dospělé, ale také pro děti. Vede aktivní život - má ráda fitness, přírodu, otužování a čas strávený s rodinou a kamarády. Také se ráda sebevzdělává a cestuje. Její práce je zároveň jejím dalším koníčkem.

Adéla Blažíčková

Třídní učitelka ve třídě Medvídci

Adéla vystudovala střední pedagogickou školu, konkrétně "pedagogické lyceum" a taktéž obdržela titul DiS. na vyšší odborné škole pedagogické se zaměřením na předškolní a mimoškolní pedagogiku. Také získala profesní kvalifikaci " Chůva pro děti v dětské skupině " a absolvovala několik vzdělávacích kurzů a webinářů.

S dětmi má bohaté zkušenosti hlavně jako učitelka v dětské skupině, ale i jako vychovatelka ve školní družině, kde samostatně vedla jedno ze sedmi oddělení. Dále absolvovala nespočet praxí během jejího studia, působila na pobytech pro děti na pozici hlavní vedoucí, hlídala děti různého věku v rozmanitých rodinách, a také pracovala jako rozhodčí na plaveckých závodech.

Práce s dětmi ji velmi naplňuje, a také připomíná, že ani všechny školy světa člověka nenaučí vše, a že právě děti jsou těmi největšími učiteli. Pro děti ráda vymýšlí zajímavý program, při kterém si i ona vyzkouší nebo se dozví něco nového. Děti u ní naleznou láskyplný přístup porozumění i množství zábavy, kreativních či hudebních činností (plně ovládá piano a flétnu).

Hana Duplinská

Asistentka pedagoga ve třídě Unicorns

Hanka se narodila v Ostravě. Když jí bylo 7 let, přestěhovala se s rodiči do Prahy, kde vystudovala gymnázium. Po absolvování maturitní zkoušky odjela do Velké Británie pracovat jako au-pair. Na starost měla čtyři chlapce ve věku 1 roku až 9 let. Díky tomu, že se v Londýně naučila dobře anglicky, dostala příležitost pracovat v americké produkci filmů a reklam natáčených v Praze. Spolupodílela se také na natáčení filmů ve Velké Británii, USA, Kanadě a v Indii, kde získala bohaté zkušenosti, dovednosti a zároveň si zdokonalila angličtinu.

Během mateřské dovolené se rozhodla změnit povolání. Vystudovala střední pedagogickou školu, obor předškolní a mimoškolní pedagogika. Několik let působila na základní škole jako asistentka pedagoga a vychovatelka v družině. Hančina maminka je profesorka anglického a francouzského jazyka. Otec je dětský psycholog. Vztah k pedagogice a k dětem zdědila po svých rodičích. Hanka má nesmírně ráda svět dětí. Má veselou povahu, je trpělivá a empatická.

Ve svém volném čase se nejraději věnuje dceři Nele a fence Tesse. Snaží se neustále vzdělávat. Mezi její koníčky patří dějiny výtvarného umění, návštěvy galerií, politika a četba krásné literatury.

Kristýna Jeřábková

Třídní učitelka ve třídě Lvíčci

Kristýna vystudovala střední odbornou školu pro administrativu EU se zaměřením na právní administrativu. Kristýnu vždy bavila práce s dětmi, první zkušenosti načerpala jako vedoucí dětských táborů, kde měla na starosti skupinku dětí ve věku 3,5 - 8 let. Původně jezdila pouze na tento tábor pouze na týden či dva, posléze ale její práce s dětmi začala být natolik úspěšná, že ji zážitková agentura oslovila, aby tábory vedla po celé léto. Tábory Kristýnu připravily na systematickou práci s dětmi a organizování jejich dne tak, aby se děti vzdělávaly a bavily zároveň. Vystudovala předškolní a mimoškolní pedagogiku a úspěšně absolvovala studium pro asistenty pedagoga. Další zkušeností, která Kristýně položila ty nejdůležitější základy pro to stát se asistentkou – ty osobní a každodenní, bylo soužití s bratrem, kterému byla diagnostikována porucha autistického spektra. Jejími koníčky jsou výtvarná výchova a kreativní činnosti. Ve volném čase se také ráda věnuje svým mladší sourozencům.

Ashlyn Bell

Rodilá mluvčí ve třídě Butterflies

Ashlyn Bell je rodilá mluvčí, která pohází z malého města na Aljašce. Po absolvování střední školy strávila nějaký čas cestováním po různých částech USA a Evropy. Na jaře 2021 se vydala vyučovat angličtinu v Kyjevě na Ukrajině. Než se vrátila k výuce, pracovala v mnoha různých oborech, například na ropovodu na Aljašce, a jako pečovatelka v jesličkách.

Do Prahy přijela na jaře 2023, kdy absolvovala kurz TEFL Certificate u vzdělávacícho institutu TEFL Worldwide Prague. V červnu 2023 se do Prahy přestěhovala, aby poznala zdejší kulturu, cestovala a učila angličtinu. Má převážně zkušenosti s výukou dětí ve věku 5-15 let, ale ráda vyučuje i děti, u kterých ji fascinuje jejich zvídavost vůči okolnímu světu.

Mezi její koníčky patří čtení, vaření a pobyt v přírodě. Vyrůstala na Aljašce, a proto se velmi zajímá o životní prostředí, a ráda tráví dny pěší turistikou a kempováním. Velmi se těší, až bude moci během pobytu v České republice prozkoumat její různé kouty!

Dominika Poková

Třídní učitelka ve třídě Rainbows

Dominika je absolventkou střední pedagogické školy v Praze, na které vystudovala obor „Předškolní a mimoškolní pedagogika“. Během studia získala praxi v několika mateřských školách a na základní škole. Po jejím dokončení zahájila bakalářské studium na vysoké škole Akcent College, kde vystudovala obor „Angličtina jako cizí jazyk“. Zde pod vedením pedagogů absolvovala průběžné odborné praxe jako lektorka angličtiny pro dospělé. Své pedagogické vzdělání si nedávno rozšířila o akreditovaný vzdělávací kurz logopedického asistenta.

Od roku 2010 působí v soukromé baletní škole Arabeska, ve které doposud vyučuje hodiny baletu pro děti od 4 do 10 let. Díky této zkušenosti se rozhodla vydat pedagogickým směrem, především vzdělávání předškolních dětí. Zkušenosti s výukou baletu dále rozšiřovala v dalších institucích specializujících se taneční průpravou pro děti.

Svůj volný čas tráví na baletním sále, ať už se jedná o předávání zkušeností malým baletkám a tanečníkům, nebo o vlastní trénink. Sama se baletu věnuje od útlého mládí. Za tuto dobu měla příležitost nejen tančit v mnoha krásných divadlech a kulturních institucích, ale také soutěžit na mezinárodní úrovni a nebo získat pedagogické zkušenosti například na pravidelných tanečních soustředění pro děti.

V MŠ Wonderland se těší na rozmanitou práci s dětmi rozvíjející jejich osobnost v různých oblastech, hravé vzdělávání a také zábavu!

Barbora Potančoková

Třídní učitelka ve třídě Medvídci

Barbora vystudovala vyšší odbornou školu v oboru předškolní a mimoškolní pedagogika. Během studia získala mnoho zkušeností na praxích v mateřských školách, ale i ve školních družinách.

Práce s dětmi jí je blízká, po dobu pěti let působila jako vedoucí skautského oddílu a spolupodílela se na organizaci letních táborů. Právě díky skautu poznala, že by chtěla ve svém budoucí zaměstnání působit právě v předškolní pedagogice.

Během studií na střední zdravotnické škole absolvovala také kurz zdravotníka zotavovacích akcí. Ve volném čase je renesančním člověkem. Ráda se věnuje výtvarným činnostem, nejčastěji kreslení. Nejsou jí cizí i hudební činnosti (hraje na piano i flétnu) a turistika.

Emma Terry

Rodilá mluvčí ve třídě Rainbows

Emma vyrostla v Milwaukee ve Wisconsinu. Bakalářský titul v oboru Historie (se zaměřením na konceptuální základy medicíny získala na University of Pittsburgh v Pensylvánii). Od svých 12 let pracuje s dětmi, ať už pomáhla hlídat své další tři sourozence, nebo doučovala děti např. matematiku a čtení. Její vášeň pro práci s dětmi se objevila již v mládí a přetrvává u ní dodnes. Získala certifikát TEFL v Praze, kde pokračovala v práci s dětmi v individuální i skupinové výuce.

Emma miluje vše, co souvisí s přírodou a pobytem venku. Svůj volný čas proto tráví turistikou, jízdou na kole a v zimě lyžováním. Ráda také čte a cestuje. Procestovala mnoho zemí po celém světě, ráda poznává nové kultury, a čte knihy o jejich historii a kultuře.

Chtěli byste se k nám přidat?

V případě zájmu stát se členem týmu MŠ Wonderland zašlete, prosím, svůj strukturovaný životopis a motivační dopis.