ŽIVOT ŠKOLY

Čeká nás

Wonka's Golden Ticket

Vánoce jsou časem pohádek, zázraků a splněných přání. Ve Wonderland Academy podpoříme splnění vánočního přání vybranému dítěti z databáze dobročinného fondu Patron dětí, kterému zašleme výtěžek z akce Wonka's Golden Ticket. Od úterý 10. 12. 2019 je možné na recepci školy zakoupit za 50 Kč „kouzelnou čokoládu“. Děkujeme všem, kteří se rozhodnou přispět na dobrou věc.

Zažili jsme

Mikuláš 2019

Mikuláš se svou družinou čertů a andělů nás letos navštívili ve čtvrtek 5. 12. 2019. Co myslíte? Podlehl spíše hartusení čertů nebo přímluvám andělů :-).

Důležité termíny na rok 2019/2020

Ve školním roce 2019/2020 nás opět čeká spousta akcí. Kromě formálních událostí, jako jsou například třídní schůzky, dny otevřených dveří či vstupní pohovory do prvních tříd, proběhne řada vzdělávacích a zábavných aktivit. Jejich přehled naleznete níže v přiloženém harmonogramu.