ŽIVOT ŠKOLY

Čeká nás

Lyžařský kurz - Krkonoše

Hned po jarních prázdninách vyrazí žáci Wonderland Academy na lyžařský kurz. V týdnu od 12. 2. 2018 do 16. 2. 2018 si budou užívat čerstvý krkonošský vzduch a pilovat lyžařský styl na místních sjezdovkách. Tentokrát zavítáme do oblasti v blízkosti Pece pod Sněžkou a bydlet budeme přímo ve víru lyžařského dění, v Horské chatě Portášky.

Zažili jsme

Assembly 31. 1. 2018

Čas neuvěřitelně rychle letí! Máme za sebou první pololetí školního roku 2017/2018. Dnešní den přinesl nejen vysvědčení, ale i Assembly a předávání ocenění The wonderful one žákům za měsíc leden.

Důležité termíny na rok 2017/2018

Ve školním roce 2017/2018 nás opět čeká spousta akcí. Mimo formální události, jako jsou dny otevřených dveří či zápisy do prvních tříd, je připraveno na každý měsíc několik vzdělávacích i zábavných akcí. Přehled připravených aktivit na aktuální měsíc naleznete v celoročním kalendáři.

Máte dotaz nebo připomínku? Napište nám.

stanovíme si termín
V případě něčeho nepředvídatelného