ŽIVOT ŠKOLY

Čeká nás

Evropa ve škole

Wonderland Academy se v tomto školním roce poprvé zúčastnila literární a výtvarné soutěže s názvem Evropa ve škole. Jedno z témat, které si naši žáci vybrali, například znělo: Copak to tam leze a létá? Upozornilo na hmyz jako zvláště ohroženou formu života v Evropě. Nyní držíme palce žákům, kteří postoupili ze školního do krajského kola, kde bude odborná porota hodnotit jejich díla a zvažovat postup do republikového kola.

Zažili jsme

Dětský fotbalový pohár

Ve středu 30. 3. 2022 se vybraní žáci z 1. a 2. třídy účastnili Dětského fotbalového poháru a statečně reprezentovali naši školu. Dva týmy vybojovaly 3. a 7. místo, a zabezpečily tak postup školy do semifinále, kde se utkají s dalšími postupujícími školami. Všem hráčům patří veliké díky a držíme jim palce při účasti na semifinálových utkáních.

NEWSLETTER WA

Připravujeme pro Vás v pravidelných časových intervalech náš školní Newsletter.