ŽIVOT ŠKOLY

Čeká nás

Den otevřených dveří 2019

Ve středu 23. 1. 2019 se ve Wonderland Academy uskuteční od 9.00 do 14.00 Den otevřených dveří. Zájemci z řad rodičů k nám mohou zavítat i se svými dětmi, možná budoucími prvňáčky či žáky jiných ročníků, mohou "na vlastní kůži" zažít běžný školní den, prohlédnout si prostory školní budovy či zahrady a zeptat se na vše, co je bude zajímat.

Zažili jsme

Rodiče představují svá povolání nebo zájmy - projekt 4. třída

V rámci projektu Rodiče představují svá povolání nebo zájmy jsme se čtvrťáky navštívili firmu SCS Software, která se zaměřuje na vývoj počítačových her. Pro naši klučičí třídu to byl ráj!

Důležité termíny na rok 2018/2019

Ve školním roce 2018/2019 nás opět čeká spousta akcí. Kromě formálních událostí, jako jsou například třídní schůzky, dny otevřených dveří či vstupní pohovory do prvních tříd, proběhne řada vzdělávacích a zábavných aktivit. Jejich přehled naleznete níže v přiloženém harmonogramu.