ŽIVOT ŠKOLY

Čeká nás

Zimní srdíčkové dny 2018

Na začátku prosince, ve dnech 3. 12. až 7. 12. 2018, organizuje ZŠ Wonderland Academy tradiční Zimní srdíčkové dny od obecně prospěšné společnosti Život dětem. Věříme, že i tentokrát pomohou žáci, rodiče a zaměstnanci školy rozšířit dobrovolnou sbírku finančních prostředků pro potřebné děti.

Zažili jsme

Vánoční tvoření ve WA

V pátek 30. 11. 2018 odpoledne proběhlo v prostorách jídelny neformální setkání rodičů, dětí a učitelů spojené s předvánočním tvořením.

Důležité termíny na rok 2018/2019

Ve školním roce 2018/2019 nás opět čeká spousta akcí. Kromě formálních událostí, jako jsou například třídní schůzky, dny otevřených dveří či vstupní pohovory do prvních tříd, proběhne řada vzdělávacích a zábavných aktivit. Jejich přehled naleznete níže v přiloženém harmonogramu.