ŽIVOT ŠKOLY

Zažili jsme

Letní zahradní slavnost

Letní slavnost se v tomto školním roce konala v úterý 26. 6. 2018 v odpoledních hodinách. Věříme, že pro žáky, jejich rodiče i všechny zaměstnance školy bylo toto odpoledne příjemným setkáním se spoustou zajímavých zážitků.

Důležité termíny na rok 2018/2019

Ve školním roce 2018/2019 nás opět čeká spousta akcí. Kromě formálních událostí, jako jsou například třídní schůzky, dny otevřených dveří či vstupní pohovory do prvních tříd, proběhne řada vzdělávacích a zábavných aktivit. Jejich přehled naleznete níže v přiloženém harmonogramu.

Máte dotaz nebo připomínku? Napište nám.

stanovíme si termín
V případě něčeho nepředvídatelného

Údaje jsou důvěrné podle zákona č. 256/1992 Sb., o ochraně osobních údajů v informačních systémech, zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím a zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů. Více informací naleznete na stránce Ochrana osobních údajů.