ŽIVOT ŠKOLY

Čeká nás

Afrika - vaření

V pátek 20. 4. 2018 se uskuteční další ze série tzv. afrických dílen, tentokrát na téma vaření. Žáci z druhé třídy a následně i děti z odpolední družiny se seznámí s některými africkými surovinami a poznají, co dobrého se z nich dá uvařit.

Zažili jsme

Výtvarná dílna Adinkra

V pátek 6. 4. 2018 se uskutečnila další z "afrických dílen". Děti z Wonderland Academy se seznámily s tradiční africkou výtvarnou technikou zvanou Adinkra, která využívá tisk typických afrických motivů s významy na látky.

Důležité termíny na rok 2017/2018

Ve školním roce 2017/2018 nás opět čeká spousta akcí. Mimo formální události, jako jsou dny otevřených dveří či zápisy do prvních tříd, je připraveno na každý měsíc několik vzdělávacích i zábavných akcí. Přehled připravených aktivit na aktuální měsíc naleznete v celoročním kalendáři.

Máte dotaz nebo připomínku? Napište nám.

stanovíme si termín
V případě něčeho nepředvídatelného