Rita a David Bártíkovi

rodiče

Základní škola Wonderland Academy má vše, co má skvělá škola mít. Tým profesionálních pedagogů, individuální přístup k dětem i rodičům, snahu zlepšovat se a pracovat na sobě, otevřenost ke komunikaci a názorům ostatních, ale hlavně lidskost a empatii. Zkrátka, nechybí zde LIDSKÝ FAKTOR. Hlavně proto jsme zde šťastní. Tuto školu navštěvuje náš 9 letý syn a byli bychom určitě velmi rádi, kdyby sem v budoucnu mohli chodit i jeho 2 mladší sourozenci. Velmi oceňujeme, že nejen všichni učitelé, ale i zástupci vedení si vždy najdou chvilku na to, aby se i při své vytíženosti zastavili s námi rodiči a vyslechli si, co nás těší či naopak trápí. To je opravdu veliký bonus školy. Věříme, že z žáků Wonderland Academy vyrostou zdraví a sebevědomí mladí lidé, kteří budou dobře připravení na další studijní či životní cestu a kteří budou vědět, co od života chtějí. Přejeme naší škole jen to dobré a za všechno moc a moc děkujeme.


Iveta a Štěpán Šlosárovi

rodiče

V lednu 2016 přestoupil náš syn Štěpán do 2. ročníku Wonderland academy, kde jsme maximálně spokojeni:-) Od prvního momentu, kdy jsme se setkali s paní Pavlou a Šárkou jsme věděli, že jsme naladěni na stejnou notu. Jejich srdečný a profesionální přístup ke škole, k celému týmu školy, ale především k dětem samotným nás přesvědčil, že jsme na správném místě. Oceňujeme, že škola nabízí dva cizí jazyky, individuální přístup v malém třídním kolektivu a mnoho školních i mimoškolních aktivit. Rozsah znalostí a spokojenost Štěpána, který chodí do školy každý den s nadšením a rád, nás denodenně utvrzuje o správném rozhodnutí pro Wonderland.


Federico Galvis

učitel španělštiny

Working in Wonderland Academy has been a great experience. Every day I can feel the happiness of my students since the morning till the time they have to go back home. They are learning a lot and they are having such a great time, that none of them wants to leave and wait for the next day to be again at Wonderland with their friends and teachers. In my opinion this is the best way of learning: to have a positive atmosphere, where everyone is friendly, respectful and eager to learn. And this is what we live daily in Wonderland.


Alenka Nováková

elementaristka

Na naší škole mě nejprve zaujala otevřená, přátelská atmosféra, která zde panuje. Jako učitelce se mi líbí, že se ve škole uplatňují netradiční metody výuky, které mají za cíl individuálně rozvíjet každé dítě. Je radostí zde s dětmi pracovat na rozvoji jejich schopností i vědomostí.


Agnes Lengier

rodič

Dear Pavla, let me inform you that we will relocate to Poland at the end.I was well impressed with your school, its friendly and professional approach towards kids. I have seen few schools during our stay in Prague, and Wonderland was the best. Your school would be my first and only choice.


Monika Crhová

učitelka

Na školu Wonderland Academy mám spoustu krásných vzpomínek. Děti jsou tady vychovávány a vzdělávány s láskou a úctou k jejich individuálním potřebám. Celá škola má rodinný charakter. Rodiče i kantoři spolupracují a podílí se tak společně na vytvoření právě té jedinečné atmosféry, pro kterou na školu Wonderland tak ráda vzpomínám. Nakonec, stačí se podívat právě na děti a člověk ví, že je na tom pravém místě.


paní Molková

(nanny Vanesky)

W.A….pro mě absolutní jednička,škola kam děti ráno jdou bez nucení a s úsměvem,domů mnohdy hlavně v počátcích i s pláčem nebo s hláškami typu „proč jdeš tak brzy,.“ případně „proč už musím domů“,.“prosím,můžu tu ještě zůstat“…..myslím,že netřeba mnoho dodávat,ale i pro dospělé je to velmi příjemné místo…kolektiv učitelů a ostatních zaměstnanců je vždy a to i mimo školu,ve svém volnu vstřícný,připravený vyslechnou a pomoci,.ráno nás vítá v recepci s úsměvy..děti bez ostychu komunikují jak s vyučujícími tak s miss Šárkou…ředitelkou nebo miss Pavlou…zřizovatelkou školy…Způsob jakým se zde vyučuje a jak se děti vedou je úžasný,.děti jsou brané jako partneři,mohou se vždy ke všemu vyjádřit,vedou se k úctě a toleranci,.přes nepříliš dlouhou dobu vyučování,(v porovnání s jinými školami)mnoho aktivit,exkurzí atd.stíhá se všechna látka probrat,každý den pozoruji nějaký pokrok,…děti jsou samostatné,veselé,učení jim není zátěží,ale opravdu hrou,chtějí se učit a znát nové….Není zde povinné oslovení paní učitelko,nezvoní zvonek,děti se chodí dopoledne po svačině proskotačit na zahradu….v hodinách nepanuje přísné ticho,naopak děti jsou vedeny aby se vyjadřovaly,.přesto je při vyučování klid,všichni vědí co lze a co ne…a všichni to vzájemně dodržují…..lituji hluboce že režim,za nějž jsem vyrůstala mi neumožnil dostatek vzdělání,mít ho ráda bych v této škole pracovala,ale ještě raději bych v ní byla studentem…..to našim dětem z W.A opravdu závidím…všem váhajícím rodičům bych chtěla říci,že tato škola je správným místem pro vaše děti,nebudete litovat


Zuzana Jankovič

rodič

Chtěli jsme poděkovat paní třídní učitelce i ostatním učitelům za velice hezké hodnocení naší Cosimky i za vše, co pro ni i ostatní prvňáčky dělají.

Půlroční hodnocení je pro nás velice důležitá zpětná vazba a moc si vážíme času a úsilí, které věnovali jeho vypracování.

Cosimka má školu moc ráda a okamžitě si oblíbila všechny učitele. Mluví o nich snad víc než o ostatních dětech 🙂 Je na ní vidět, jak úžasné pokroky dělá pod vedením paní učitelky Martiny i ostatních učitelů. Je pro nás moc důležité, že je Cosimka ve škole šťastná a že se jí tam líbí.

Přejeme Vám hodně dalších spokojených dětiček i rodičů a těšíme se na další půlroční hodnocení.


Napsali o nás
Mladá fronta Dnes

V sobotu 10. prosince 2016 uveřejnila Mladá fronta Dnes rozhovor se zřizovatelkou Základní školy Wonderland Academy Pavlou Hajian.

S nápadem na podnikání přišli rodiče. A tak otevřela vlastní školu

Už jako malá holka měla jasno. Chtěla být letuškou a učitelkou v mateřské školce. Obě povolání si vyzkoušela, mateřskou školku dokonce otevřela vlastní. Rodiče předškoláků ji nakonec přiměli založit i základní školu. Více zde:

Zdroj: http://finance.idnes.cz/rozhovor-pavla-hajian-soukroma-zakladni-skola-fqq-/podnikani.aspx?c=A161209_105534_podnikani_frp

 

Nakladatelství Fraus

1. září 2016 nás navštívilo nakladatelství Fraus, které společně s námi přivítalo naše školáky. Fotky a krátký report naleznete na jejich facebookových stránkách.
Šeberovský zpravodaj

V Šeberovském zpravodaji o nás napsali již několikrát. Čísla, ve kterých nás najdete, naleznete níže.

 

Naše reference

Jitka K.
Jitka K.Rodič
Read More
Všichni jsme z Vaší školky opravdu nadšeni, ani jsme si nedovedli představit, že může být školka tak úžasná. Všichni lidé, kteří v Hrnčířích pracují, srší pozitivní energií. Je vidět na dětech, jak jsou spokojené a i my od tam vždy odcházíme naplaněni pozitivní energií. Jsme rádi, že jsme Vás objevili a měli možnost tam Natálku alespoň po tuto krátkou dobu dávat. Martínka k Vám budeme dávat určitě také, takže se neloučíme na dlouho.
Dušan a Karola Š.
Dušan a Karola Š.Rodiče
Read More
We just wanted to say once again THANK YOU SO MUCH to whole Wonderland Family and to everybody who worked with little Duky. We are really thankful that he was a part of a great wonderland project.,he had an amazing time with you and he is missing you already. We are really sad that we have to leave but there are many new challenges in front of us and above all in front of Duky. Hope you all are doing good and hope we see us sometimes in the future. Be sure that everybody in Salzburg is going to know how perfect wonderland is. Take care Dusan and Carola
Hana a Rico D.
Hana a Rico D.Rodiče
Read More
Děkujeme Vám za perfektní servis, my rodiče a hlavně naše Klaudinka jsme u Vás ve školce moc a moc spokojení :o)
Alena a Lukáš L.
Alena a Lukáš L.Rodiče
Read More
Velmi děkujeme za úžasnou školku a přístup všech učitelů! Děkujeme, mějte se moc hezky, těšíme se na brzkou viděnou, Lambertovi
Monika Crhová
Monika CrhováUčitelka
Read More
Mateřská škola Wonderland je naprosto jedinečná svým rodinným charakterem. O děti je pečováno s láskou a porozuměním k jejich individuálním potřebám. Každý den ve školičce Wonderland je plný dětského smíchu a rozzářených očí. Díky opravdu klidnému a přátelskému prostředí se děti mohou plně rozvinout ve všech oblastech svých osobností. Různorodý a pestrý program jim pak napomáhá rozvinout i jejich znalosti a dovednosti, při kterých si vlastně ani neuvědomují, že po celou dobu komunikují v anglickém jazyce. Angličitna se tak pro ně stává naprosto nenásilnou formou součástí každodenního života. Důkazem mluvícím za všechno, jsou děti, vracející se do školičky za svými kamarády a učitely i po ukončení docházky. Vřelé vztahy budované nejenom mezi dětmi a jejich učiteli, ale také mezi učiteli a rodiči, jsou zde vidět a cítit na první pohled. To vše dohromady tvoří právě tu jedinečnou atmosféru a prostředí, pro které budu na školičku Wonderland vždy s láskou vzpomínat.
Martina V.
Martina V.Rodič
Read More
Dnes jsem objevila v telefonu fotku ze školky...a tak mě to nedalo... bylo to před 2 lety ... Filípek jako čerstvý dvouleťák a jeho 1.den v životě ve školce, vybrali jsme si tu vaši... Wonderland... a Filip stále rád vzpomíná na svou první milou paní učitelku Terezku z Medvídku, kterou tímto moc pozdravuje.
Adriana H.
Adriana H.Rodič
Read More
Krásný dobrý den, tímto bychom Vám rádi poděkovali za Vaši péči o našeho Tobíka a vůbec za všechny děti.
Zuzana J.
Zuzana J.Rodič
Read More
Chceme Vám moc poděkovat za čas a úsilí, které jste věnovali vypracování tak rozsáhlého dokumentu. Zároveň si velice vážíme všeho, co pro Lilušku a ostatní děti děláte. Jsme nesmírně šťastni, když vidíme, jak se jí ve školce líbí a jak je spokojena. Fotky, které posíláte, když děti něco tvoří, jsou ohromné. Je na ní vidět, jak se soustředí a jak moc ji baví dělat tak důležité úkoly 🙂 A nápady na tvoření nejrůznějších zvířátek třeba z papírových talířů nebo těstovin jsou úžasné. Je skvělé, že můžeme být alespoň přes fotografie součástí Liluščina života ve školce. Znamená to pro nás opravdu mnoho. Děkujeme celému týmu školky a přejeme hodně stejně spokojených dětiček, jak je naše Liluška.
Petra H.
Petra H.Rodič
Read More
Naši školku milujeme. Nejen naše děti, ale i my rodiče. Je zde skvělá atmosféra, pro děti úžasné zázemí (velké plus je vlastní velká zahrada), opravdu ke každému dítěti individuální přístup. Nehledají se zde důvody proč něco nejde, ale způsoby, aby každé přání bylo splněno. Velkým plusem je stabilní pedagogický tým, který pro děti vytváří pestrý program v českém i anglickém jazyce. Každá třída má minimálně dva učitele, jeden z nich je rodilý mluvčí. Děti se tak nenásilně učí cizí jazyk už od mala. Velmi také oceňuji navazující Wonderland Academy.. Ale to nejdůležitější - naše děti jsou tady šťastné a svoje učitele berou jako rodinu.
Previous
Next

Inspekční zpráva

Na podzim 2019 jsme prošli velmi úspěšně kontrolou ČŠI. Všechny tři pobočky byly podrobeny zkoumání, a náš přístup oslovil paní inspektorky natolik, že nás popsaly ve své zprávě jako příklad dobré praxe, což se jen tak nějaké MŠ, natož soukromé, nepoštěstí.

Napsali o nás

S nápadem na podnikání přišli rodiče. A tak otevřela vlastní školu

Už jako malá holka měla jasno. Chtěla být letuškou a učitelkou v mateřské školce. Obě povolání si vyzkoušela, mateřskou školku dokonce otevřela vlastní. Rodiče předškoláků ji nakonec přiměli založit i základní školu.

Šeberovský zpravodaj

V Šeberovském zpravodaji o nás napsali již několikrát. Čísla, ve kterých nás najdete, naleznete níže.