Školní družina a kroužky

Školní družina a kroužky

Wonderland Academy je škola, která svým žákům poskytuje zázemí i po skončení klasických vyučovacích hodin. Denně funguje školní družina, a to v době po skončení vyučování do 17.30, v pátek do 16.30. Provozuje 4 oddělení, jedno je vedeno ve španělském jazyce.

Zároveň mohou žáci školy navštěvovat celou řadu zajímavých kroužků, které se ve většině případů konají v budově školy či v prostorách školní zahrady. Některé kroužky jsou vedeny rodilými mluvčími v anglickém jazyce. Program je koncipován tak, aby měli žáci možnost prostřídat sportovní, kreativní, vzdělávací i odpočinkové aktivity.

Ve školním roce 2019/2020 je možné vybírat z více než 20 kroužků, různorodě zaměřených. Sportovní oblast zastupují například jóga, sebeobrana, fotbal, florbal, judo či hojně navštěvovaná Krav Maga. Umělecké pak Art Club, piano, kytara, sólový zpěv, dramahrátky nebo moderování. Edukativní směr podporují English Club, Spanish Club, Deutschklub, šachy, ale také například ekologický kroužek, čtenářský klub či kutilský kroužek.