Reference

Řekli o nás

 • Avatar

  Rita a David Bártíkovi

  rodiče

  Základní škola Wonderland Academy má vše, co má skvělá škola mít. Tým profesionálních pedagogů, individuální přístup k dětem i rodičům, snahu zlepšovat se a pracovat na sobě, otevřenost ke komunikaci a názorům ostatních, ale hlavně lidskost a empatii. Zkrátka, nechybí zde LIDSKÝ FAKTOR. Hlavně proto jsme zde šťastní. Tuto školu navštěvuje náš 9 letý syn a byli bychom určitě velmi rádi, kdyby sem v budoucnu mohli chodit i jeho 2 mladší sourozenci. Velmi oceňujeme, že nejen všichni učitelé, ale i zástupci vedení si vždy najdou chvilku na to, aby se i při své vytíženosti zastavili s námi rodiči a vyslechli si, co nás těší či naopak trápí. To je opravdu veliký bonus školy. Věříme, že z žáků Wonderland Academy vyrostou zdraví a sebevědomí mladí lidé, kteří budou dobře připravení na další studijní či životní cestu a kteří budou vědět, co od života chtějí. Přejeme naší škole jen to dobré a za všechno moc a moc děkujeme.

 • Avatar

  Iveta a Štěpán Šlosárovi

  rodiče

  V lednu 2016 přestoupil náš syn Štěpán do 2. ročníku Wonderland academy, kde jsme maximálně spokojeni:-) Od prvního momentu, kdy jsme se setkali s paní Pavlou a Šárkou jsme věděli, že jsme naladěni na stejnou notu. Jejich srdečný a profesionální přístup ke škole, k celému týmu školy, ale především k dětem samotným nás přesvědčil, že jsme na správném místě. Oceňujeme, že škola nabízí dva cizí jazyky, individuální přístup v malém třídním kolektivu a mnoho školních i mimoškolních aktivit. Rozsah znalostí a spokojenost Štěpána, který chodí do školy každý den s nadšením a rád, nás denodenně utvrzuje o správném rozhodnutí pro Wonderland.

 • Avatar

  Federico Galvis

  učitel španělštiny

  Working in Wonderland Academy has been a great experience. Every day I can feel the happiness of my students since the morning till the time they have to go back home. They are learning a lot and they are having such a great time, that none of them wants to leave and wait for the next day to be again at Wonderland with their friends and teachers. In my opinion this is the best way of learning: to have a positive atmosphere, where everyone is friendly, respectful and eager to learn. And this is what we live daily in Wonderland.

 • Avatar

  Alenka Nováková

  elementaristka

  Na naší škole mě nejprve zaujala otevřená, přátelská atmosféra, která zde panuje. Jako učitelce se mi líbí, že se ve škole uplatňují netradiční metody výuky, které mají za cíl individuálně rozvíjet každé dítě. Je radostí zde s dětmi pracovat na rozvoji jejich schopností i vědomostí.

 • Avatar

  Agnes Lengier

  rodič

  Dear Pavla, let me inform you that we will relocate to Poland at the end.I was well impressed with your school, its friendly and professional approach towards kids. I have seen few schools during our stay in Prague, and Wonderland was the best. Your school would be my first and only choice.

 • Avatar

  Monika Crhová

  učitelka

  Na školu Wonderland Academy mám spoustu krásných vzpomínek. Děti jsou tady vychovávány a vzdělávány s láskou a úctou k jejich individuálním potřebám. Celá škola má rodinný charakter. Rodiče i kantoři spolupracují a podílí se tak společně na vytvoření právě té jedinečné atmosféry, pro kterou na školu Wonderland tak ráda vzpomínám. Nakonec, stačí se podívat právě na děti a člověk ví, že je na tom pravém místě.

 • Avatar

  paní Molková

  (nanny Vanesky)

  W.A....pro mě absolutní jednička,škola kam děti ráno jdou bez nucení a s úsměvem,domů mnohdy hlavně v počátcích i s pláčem nebo s hláškami typu "proč jdeš tak brzy,." případně "proč už musím domů",."prosím,můžu tu ještě zůstat".....myslím,že netřeba mnoho dodávat,ale i pro dospělé je to velmi příjemné místo...kolektiv učitelů a ostatních zaměstnanců je vždy a to i mimo školu,ve svém volnu vstřícný,připravený vyslechnou a pomoci,.ráno nás vítá v recepci s úsměvy..děti bez ostychu komunikují jak s vyučujícími tak s miss Šárkou...ředitelkou nebo miss Pavlou...zřizovatelkou školy...Způsob jakým se zde vyučuje a jak se děti vedou je úžasný,.děti jsou brané jako partneři,mohou se vždy ke všemu vyjádřit,vedou se k úctě a toleranci,.přes nepříliš dlouhou dobu vyučování,(v porovnání s jinými školami)mnoho aktivit,exkurzí atd.stíhá se všechna látka probrat,každý den pozoruji nějaký pokrok,...děti jsou samostatné,veselé,učení jim není zátěží,ale opravdu hrou,chtějí se učit a znát nové....Není zde povinné oslovení paní učitelko,nezvoní zvonek,děti se chodí dopoledne po svačině proskotačit na zahradu....v hodinách nepanuje přísné ticho,naopak děti jsou vedeny aby se vyjadřovaly,.přesto je při vyučování klid,všichni vědí co lze a co ne...a všichni to vzájemně dodržují.....lituji hluboce že režim,za nějž jsem vyrůstala mi neumožnil dostatek vzdělání,mít ho ráda bych v této škole pracovala,ale ještě raději bych v ní byla studentem.....to našim dětem z W.A opravdu závidím...všem váhajícím rodičům bych chtěla říci,že tato škola je správným místem pro vaše děti,nebudete litovat

 • Avatar

  Zuzana Jankovič

  rodič

  Chtěli jsme poděkovat paní třídní učitelce i ostatním učitelům za velice hezké hodnocení naší Cosimky i za vše, co pro ni i ostatní prvňáčky dělají.

  Půlroční hodnocení je pro nás velice důležitá zpětná vazba a moc si vážíme času a úsilí, které věnovali jeho vypracování.

  Cosimka má školu moc ráda a okamžitě si oblíbila všechny učitele. Mluví o nich snad víc než o ostatních dětech :-) Je na ní vidět, jak úžasné pokroky dělá pod vedením paní učitelky Martiny i ostatních učitelů. Je pro nás moc důležité, že je Cosimka ve škole šťastná a že se jí tam líbí.

  Přejeme Vám hodně dalších spokojených dětiček i rodičů a těšíme se na další půlroční hodnocení.

Napsali o nás

Mladá fronta Dnes

V sobotu 10. prosince 2016 uveřejnila Mladá fronta Dnes rozhovor se zřizovatelkou Základní školy Wonderland Academy Pavlou Hajian.

S nápadem na podnikání přišli rodiče. A tak otevřela vlastní školu

Už jako malá holka měla jasno. Chtěla být letuškou a učitelkou v mateřské školce. Obě povolání si vyzkoušela, mateřskou školku dokonce otevřela vlastní. Rodiče předškoláků ji nakonec přiměli založit i základní školu. Více zde:

Zdroj: http://finance.idnes.cz/rozhovor-pavla-hajian-soukroma-zakladni-skola-fqq-/podnikani.aspx?c=A161209_105534_podnikani_frp

Nakladatelství Fraus
 

1. září 2016 nás navštívilo nakladatelství Fraus, které společně s námi přivítalo naše školáky. Fotky a krátký report naleznete na jejich facebookových stránkách.

Šeberovský zpravodaj
 

V Šeberovském zpravodaji o nás napsali již několikrát. Čísla, ve kterých nás najdete, naleznete níže.