Čeká nás

Záchranáři ve WA

V pátek 18. 5. 2018 navštíví Wonderland Academy zástupci záchranných složek (hasiči, zdravotničtí záchranáři, městská policie a další). Pro žáky je přichystán v dopoledních hodinách interaktivně-vzdělávací program, který proběhne na několika stanovištích v budově a areálu školy.

Snídaně s Wonderland Times 25. 5. 2018

Přijďte se i v květnu podívat na nové vydání školních novin a posnídat u toho se svými kamarády. Určitě bude spousta zajímavých témat k řešení :-)

Dětský den v lese

V neděli 3. 6. 2018 pořádá ZŠ Wonderland Academy Dětský den v lese. Za doprovodu Dominiky a Martiny vyrazí děti od školy pěšky do lesa, kde pro ně bude připraven zábavně-naučný program s tematikou lesa a jeho obyvatel.

Škola v přírodě 2018

Letošní škola v přírodě žáků Základní školy Wonderland Academy se uskuteční v termínu od 18. 6. do 22. 6. 2018 v Benecku v západních Krkonoších. Děti vyrazí společně se svými učiteli na týden plný sportovních výkonů, zábavy, dobrodružství, ale i učení a poznávání. Střechu nad hlavou nám tentokrát poskytne hotel Alfonska.

Letní zahradní slavnost

Letní zahradní slavnost se v tomto školním roce bude konat v úterý 26. 6. 2018 v odpoledních hodinách. Věříme, že pro žáky, jejich rodiče i všechny zaměstnance bude toto odpoledne příjemným setkáním se spoustou zajímavých zážitků, a i tentokrát doufáme, že nám sluníčko zachová svoji přízeň.