4. A

4. A

Třídní učitelka: Martina Livorová

Třídu 4.A najdete na konci chodby za zelenými dveřmi. Uvítá Vás zde 16 dětí, které neváhají objevovat svět kolem sebe v blízkém i vzdálenějším okolí, ale pouští se i do pátrání po světě uvnitř sebe ve vlastní fantazii, citech a pocitech. Devět kluků a sedm děvčat každý den vyráží na cestu za poznáním i zážitky v doprovodu svých učitelů, kteří se jim denně snaží předat to nejlepší ze svých znalostí i přesvědčení.

Život naší třídy

Halloween 2019

Pozor, pozor, strašidla, příšerky a kostlivci! Už se to blíží. Sejdeme se ve škole ve čtvrtek 31. 10. 2019 a pořádně oslavíme Halloween. Poznávací znamení: černá, bílá, oranžová :-)

Lípa Wonderland Academy

17. listopadu 2019 si připomeneme jednu z nejvýznamnějších událostí minulého století - Sametovou revoluci. Výročí 30 let od pádu totalitního režimu v bývalém Československu v naší základní škole oslavíme mimo jiné zasazením lípy republiky na prostranství u kruhového objezdu v Dobronické ulici.

Vánoční tvoření ve WA 2019

Neformální setkání rodičů, dětí a učitelů spojené s předvánočním tvořením proběhne v tomto školním roce ve středu 27. 11. 2019. Vyrábět budeme i tentokrát mimo jiné adventní věnce, abychom si jimi zkrášlili své příbytky :-).

Mikuláš 2019

Mikuláš nás letos navštíví ve čtvrtek 5. 12. 2019. Co myslíte, děti? Podlehne spíše hartusení čerta nebo přímluvám anděla :-).

Podzimní srdíčkové dny 2019

Od pondělí 23. 9. 2019 probíhaly jeden týden tradiční Podzimní srdíčkové dny. Děkujeme všem, kteří zakoupením drobných předmětů u paní hospodářky přispěli na pomoc potřebným dětem. Tentokrát jsme vybrali 1 025 Kč.

Návštěva městské knihovny - 4. A

V pátek 11.10. 2019 navštívili čtvrťáci pobočku městské knihovny v Praze Krči. Paní knihovnice vysvětlila dětem systém řazení knih, seznámila je s vyhledáváním titulů v dětském oddělení a přečetla také ukázku z tajemného hallowenského příběhu. Některé děti si zařídily kartu do knihovny a většina odcházela s pěknou knihou na víkendové čtení.