3. A

3. A

Třídní učitelka: Eva Vášová

Škola – představuje nyní pro nás celý svět
Učíme se tu, hrajeme si tu, poznáváme nové věci i kamarády, smějeme se i zlobíme, píšeme písemky, zpíváme, hrajeme divadlo, chodíme na výstavy, přemýšlíme nad úkoly, malujeme, sportujeme ….
Pomáháme si, podporujeme se, držíme si palce, navzájem si nasloucháme, povzbuzujeme se, táhneme za jeden provaz….

To jsme MY…. 3.A

Život naší třídy

Wonka's Golden Ticket

Vánoce jsou časem pohádek, zázraků a splněných přání. Ve Wonderland Academy jsme podpořili splnění vánočního přání vybranému dítěti z databáze dobročinného fondu Patron dětí, kterému zašleme výtěžek z akce Wonka's Golden Ticket. V úterý 10. 12. 2019 bylo možné na recepci školy zakoupit za 50 Kč „kouzelnou čokoládu“. Děkujeme všem, kteří se rozhodli přispět na dobrou věc.

Mikuláš 2019

Mikuláš se svou družinou čertů a andělů nás letos navštívili ve čtvrtek 5. 12. 2019. Co myslíte? Podlehl spíše hartusení čertů nebo přímluvám andělů :-).

Vánoční tvoření ve WA 2019

Neformální setkání rodičů, dětí a učitelů spojené s předvánočním tvořením proběhlo v tomto školním roce ve středu 27. 11. 2019. V jídelně školy se v pohodové atmosféře vyráběly mimo jiné adventní věnce, abychom si jimi zkrášlili své příbytky :-).

Lípa Wonderland Academy

Výročí 30 let od sametové revoluce a pádu totalitního režimu v bývalém Československu jsme v naší základní škole oslavili mimo jiné zasazením Lípy republiky na prostranství u kruhového objezdu v Dobronické ulici, a to v pátek 15. listopadu v 10:30 hodin za přítomnosti starostky MČ Praha Kunratice Lenky Alinčové, místostarosty Kunratic Ivana Hýži a dalších významných hostů.

Třídní oslava - 3. A

Naši spolužáci Amálka a Jirka se zúčastnili Logické olympiády, což je soutěž pro žáky základních a středních škol pořádaná Mensou ČR. V silné konkurenci žáků ostatních pražských škol obsadili krásná přední místa. Měli jsme obrovskou radost s nimi, a proto se slavilo. Na zdraví a hlavně na jejich úspěch!

Halloween 2019

Pozor, pozor, letos jsme Halloween slavili ve čtvrtek 31. 10. 2019. Už od rána bylo ve škole pořádně rušno. Strašidla, příšerky a kostlivci nás věrně doprovázeli dopoledním učením i odpoledními zábavnými aktivitami. Všechny třídy byly velmi kreativní a pomohly vytvořit tu pravou strašidelnou atmosféru školy. Soutěž o nejzajímavěji vyzdobenou učebnu nakonec těstě vyhrála třída 2.B. Gratulujeme!

Bookni si - knižní festival

Třídy 3. A a 3. B společně navštívily knižní festival Bookni si. Je zde mimo jiné možnost setkat se i s různými spisovateli, kteří prezentují a křtí své nové knihy.

Podzimní srdíčkové dny 2019

Od pondělí 23. 9. 2019 probíhaly jeden týden tradiční Podzimní srdíčkové dny. Děkujeme všem, kteří zakoupením drobných předmětů u paní hospodářky přispěli na pomoc potřebným dětem. Tentokrát jsme vybrali 1 025 Kč.