1. A

1. A

Třídní učitelka: Šárka Ochmanová

Hurá, už jsme prvňáci! Hračky jsme vyměnili za penály, sešity a učebnice a usedli do lavic poznávat a objevovat nové věci. Školními dny nás provází náš plyšový kamarád kocour Sam. V českém jazyce jsme se vypravili se Samem do Království čtenářů, v matematice se s námi pustil do počítání, stavění krychlových staveb a krokování po krokovacím pásu. Naše třída je laděna do pozitivní zelené barvy, proto jsme kocourovi uvázali kolem krku velkou zelenou mašli. A že mu to sluší, se můžete přesvědčit sami. Najdete nás v přízemí za zelenými dveřmi. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Život naší třídy

Halloween 2019

Pozor, pozor, letos jsme Halloween slavili ve čtvrtek 31. 10. 2019. Už od rána bylo ve škole pořádně rušno. Strašidla, příšerky a kostlivci nás věrně doprovázeli dopoledním učením i odpoledními zábavnými aktivitami. Všechny třídy byly velmi kreativní a pomohly vytvořit tu pravou strašidelnou atmosféru školy. Soutěž o nejzajímavěji vyzdobenou učebnu nakonec těstě vyhrála třída 2.B. Gratulujeme!

Lípa Wonderland Academy

17. listopadu 2019 si připomeneme jednu z nejvýznamnějších událostí minulého století - Sametovou revoluci. Výročí 30 let od pádu totalitního režimu v bývalém Československu v naší základní škole oslavíme mimo jiné zasazením lípy republiky na prostranství u kruhového objezdu v Dobronické ulici.

Vánoční tvoření ve WA 2019

Neformální setkání rodičů, dětí a učitelů spojené s předvánočním tvořením proběhne v tomto školním roce ve středu 27. 11. 2019. Vyrábět budeme i tentokrát mimo jiné adventní věnce, abychom si jimi zkrášlili své příbytky :-).

Mikuláš 2019

Mikuláš nás letos navštíví ve čtvrtek 5. 12. 2019. Co myslíte, děti? Podlehne spíše hartusení čerta nebo přímluvám anděla :-).

Podzimní srdíčkové dny 2019

Od pondělí 23. 9. 2019 probíhaly jeden týden tradiční Podzimní srdíčkové dny. Děkujeme všem, kteří zakoupením drobných předmětů u paní hospodářky přispěli na pomoc potřebným dětem. Tentokrát jsme vybrali 1 025 Kč.